Na samym początku zadaj sobie pytanie

Gdzie i jak uczyć się języka angielskiego?

 

Wszyscy dobrze wiedzą, że angielskiego najlepiej uczyć się za granicą. Wszystkie nowoczesne metody nauczania w szkołach językowych w Polsce są bardzo efektywne, ale niestety w dużej mierze próbują naśladować wszystko to czego możesz doświadczyć ucząc się za granicą.

 

Czego brakuje kursom językowym w Polsce? Brakuje im realiów jakie stwarza życie w anglojęzycznym kraju. Od momentu kiedy wstajesz rano z łóżka masz naturalną i niewymuszoną potrzebę używania języka do prawdziwej komunikacji. Uczysz się na każdym kroku, poznajesz ludzi, zwiedzasz kraj i otwierasz swój umysł na naukę języka.

 

Aktualnie współpracujemy z dwoma szkołami językowymi, które oferują właśnie takie kursy językowe za granicą.

 

Kliknij na ikonę szkoły, aby poczytać więcej na jej temat.

 

   Międzynarodowa Szkoła Językowa EC English
   

Brighton Language College


 

 

 

Informacje na temat uniwersytetów:

 

 

 

Brytyjski Koledż Języka Angielskiego

 

 

Brighton Language College został założony 1996 roku i z całą pewnością można teraz powiedzieć, że jest wiodącą szkołą językową w pięknym mieście Brighton. Jej dyrektor Pan Maeda poświęcił bardzo dużo i poprowadził szkołę BLC do miejsca w którym teraz się znajduje poprzez stawianie dużego nacisku na wysoki standard uczenia oraz usług. Ponieważ BLC to nie tylko szkoła językowa to również miejsce gdzie żyjesz na co dzień a jej pracownicy zawsze są mile do Ciebie nastawieni.

 

Dlaczego Brighton Language College?

Miasto Brighton to idealne miejsce na produktywne spędzenie wakacji. Siedziba szkoły znajduje się centrum miasta naprzeciwko Royal Pavilion i tylko 2 min drogi od plaży i molo Brighton Pier. Szkoła ułatwia spędzenie miłego czasu i pomaga w zorganizowaniu wszystkiego.

Pracownicy BLC zdają sobie sprawę, że jako gość z zagranicy będziesz potrzebował pomocy przy wielu rzeczach, dlatego szkoła prowadzi wyspecjalizowane działy pomagające np. w znalezieniu pokoju na pobyt, zadbaniu o ubezpieczenie, opiekę medyczną czy też w zorganizowaniu transportu z lotniska.

 

Co oferuje Brighton Language College?

Wspaniali lektorzy

BLC szczyci się swoją wykwalifikowaną i profesjonalną kardą pedagogiczną. Wszyscy lektorzy mogą pochwalić się tym, że potrafią nauczać najnowszymi metodami oraz tym, że angielskiego nauczą każdego :)

Akredytacja szkoły

BLC może się również pochwalić tym, że jest szkołą certyfikowaną przez British Council czy też English UK co gwarantuje wysoki standard szkoły.

Wszystkie poziomy oraz rodzaje kursów

BLC oferuje kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania oraz o różnym profilu takich jak: General English, IELTS Preparation czy też Intensive English PLUS

Wspaniała atmosfera

BLC oferuje wspaniałą atmosferę mniejszej szkoły językowej. Panuje tutaj rodzinna atmosfera ze względu na to, że wszyscy się znają, grupy na zajęciach są dobrze dobrane i znakomicie się rozumieją, a o wystrój szkoły dbają sami studenci.

 

 

Informacje na temat kursów można zasięgnąć u nas w biurze telefonicznie lub osobiście. Na miejscu mamy również informatory i broszury. Materiały można również znaleźć na oficjalnej stronie Brighton Language College oraz w informatorach, do których znajdziecie linki poniżej.

Dokładny informator znajduje się tutaj.

Oficjalna strona Brighton Language College

Przykładowe ceny kursów oferowanych przez Brighton Language College.

 

 

NAZWA KURSU CENA ZA TYDZIEŃ

General English

lub IELTS Preparation

1-3 TYGODNI 4-6 TYGODNI 22-27 TYGODNI
Standard £170 £165 £125
Intensive £220 £215 £175

Kurs indywidualny

One to One

cena za tydzień 20 godzinnego kursu
£700

 

ZAKWATEROWANIE (ceny za tydzień)
 

Styczeń-Maj -

Wrzesień/Grudzień
Czerwiec-Sierpień

Pokój jednoosobowy

z niepełnym wyżywieniem

£135 £155

Pokój dla jednej osoby

ze śniadaniem

£115 £135

Pokój dwuosobowy

z niepełnym wyżywieniem

£115 za osobę £135 za osobę

 

Dokładny cennik Brighton Language College zawierający dokładną ofertę znajduje się tutaj.

 

 

 

 

Międzynarodowa Szkoła Językowa EC English

 

 

Czym jest EC English?

EC English jest międzynarodową szkołą językową której początki sięgają roku 1991 na Malcie. Teraz już ponad 45,000 studentów rocznie uczy się angielskiego z pomocą nauczycieli EC English w 17 zapierających dech w piersiach miastach w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Malcie czy RPA!

Co oferuje EC English?

Nowoczesne szkoły

EC English cały czas inwestuje w swoje placówki, aby stworzyć jak najlepsze warunki do efektywnej nauki i interakcji pomiędzy studentami oraz nauczycielami. Każda placówka to nowoczesne, świeże oraz wygodne miejsce oświetlone naturalnym światłem oraz wyposażone w najnowocześniejszą technologią do nauki języków.

Niesamowite lokalizacje ośrodków

Do wyboru jest 17 różnych miast w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Malcie oraz Południowej Afryce. Lista miast i mapka poniżej.

Nauka języka od A do Z

EC English oferuje kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach we wszystkich placówkach. Zapewnia również profesjonalnych lektorów oraz najwyższy standard uczenia.

Zaznasz nowego stylu życia

Mieszkanie oraz nauka języka za granicą to coś znacznie więcej niż myślisz. Nauka w szkole EC English wybiega daleko poza salę wykładową. W ramach kursu będziesz poznawał okolicę, kulturę, nowych ludzi oraz brał udział w eventach kulturowych organizowanych przez EC.

Miejsce spotkań międzynarodowych

Studenci uczęszczający na kursy w EC przyjeżdżają z ponad 140 krajów z całego świata. Poznasz wiele kultur i ludzi podczas ćwiczenia swojego języka oraz na pewno zawrzesz wiele niesamowitych znajomości.

Gwarancja standardów

Szkoły EC są akredytowane przez wewnętrzne organizacje edukacyjne w krajach, w których są rozmieszczone oraz przez agencje międzynarodowe takie jak np. British Council, ALTO czy ACCET.

 

 

Wszystkie te miejsca są w zasięgu Twojej ręki. Informacje na temat kursów można zasięgnąć u nas w biurze telefonicznie lub osobiście. Na miejscu mamy również informatory i broszury. Materiały można również znaleźć na oficjalnej stronie EC English oraz w informatorach, do których znajdziecie linki poniżej.

Kompletny informator szkoły EC English znajduje się tutaj.

Oficjalna strona EC English

Przykładowe ceny kursów oferowanych przez EC English

NOWY YORK

NAZWA KURSU CENA ZA TYDZIEŃ
 

ILOŚĆ LEKCJI

NA TYDZIEŃ

1-7 TYGODNI 8-23 TYGODNI 24+ TYGODNI

Kurs ogólny

General English

20 $370 $325 -

Kurs intensywny

Intensive English

30 $460 $420 -

Kurs biznesowy

Business English

30 - - $355

Kurs do egzaminu

TOEFL

30 $460 $420 -

 

LONDYN

NAZWA KURSU CENA ZA TYDZIEŃ
 

ILOŚĆ LEKCJI

NA TYDZIEŃ

1-7 TYGODNI 8-23 TYGODNI 24+ TYGODNI

Kurs ogólny

General English

20 £255 £220 -

Kurs intensywny

Intensive English

30 £320 £270 -

Kurs biznesowy

Business English

30 - - £235

Kurs do egzaminu

TOEFL

30 £320 £270 -

 

Ceny zakwaterowania oferowanego przez EC English wąchają się od $200 do $300 w Stanach Zjednoczonych oraz £150 do £220 w Wielkiej Brytanii.

 

Dokładny cennik EC English zawierający wszystkie miasta i opcje znajduje się tutaj.