Welcome!

Od 2005 roku jesteśmy doradcą edukacyjnym.

Obecnie współpracujemy z siedmioma uniwersytetami w Wielkiej Brytanii:

- University of Bedfordshire (Anglia)
- University of Derby (Anglia)
- University of Greenwich (Anglia)
- University of South Wales (Walia)
- University of Wolverhampton (Anglia)
- University of Worcester (Anglia)
- University of Birmingham (Anglia)

Pomożemy Ci w procesie aplikacji, u nas dowiesz się jakie warunki trzeba spełnić, by wyjechać na studia; jak wypełnić formularze aplikacyjne, wnioski o akademik i pożyczkę; otrzymasz bezpłatne materiały informacyjne oraz prospekty z kierunkami dostępnymi na w/w uniwersytetach.

Służymy pomocą na każdym etapie rekrutacji.

 

Poznaj nasz zespół:

ANNA CZUBA

Witam! Nazywam się Anna Czuba - jestem dyrektorem Conversy, doradcą edukacyjnym, nauczycielem języka angielskiego i mamą najsłodszych bliźniąt - Igorka i Tomcia i najmłodszego Witusia.

Po ukończeniu liceum (1993 rok) chciałam wyjechać na studia do Anglii. Niestety, czesne dla studenta z Polski wynosiło wtedy od £7000 do £10 000! Do tego dochodziły koszty utrzymania, zakwaterowania itp., a Polacy nie mogli podejmować legalnej pracy w UK. Poza tym, aby móc się utrzymać i zapłacić za studia trzeba by było pracować dzień i noc. Obecnie sytuacja jest inna, udzielane są pożyczki, przyznawane stypendia. Żałuję, że nie jestem młodsza, bo na pewno skorzystałabym z tej okazji.

Po skończeniu w Polsce filologii angielskiej jednym z moich marzeń było założenie profesjonalnej szkoły języków obcych. Udało się! Teraz mogę pomóc w spełnieniu Waszych marzeń, ułatwiając Wam budowanie przyszłości. Skorzystajcie z tej okazji i studiujcie za granicą!

 

 
KAROL TOMAS

resizedKarolTomasWolvesGraduation

Cześć,
Mam na imię Karol i jestem pierwszym studentem, któremu Conversa umożliwiła wyjazd na studia do Wielkiej Brytanii. (w 2005 roku). Za dnia staram się spełniać marzenia ludzi takich jak ja, którzy edukację chcą zdobywać za granicą, wieczorami za to spełniam się jako instrumentalista i wokalista.

Jestem absolwentem studiów licencjackich – BA Music Technology and Popular Music oraz magisterskich na kierunku MSc Music Technology na Uniwersytecie w Wolverhampton. Moje doświadczenie, jak i zdobyte kwalifikacje, pozwoliły mi także na dostanie pracy jako wykładowca na tym uniwersytecie.  

Obecnie mieszkam w Polsce, gdzie moje umiejętności i wiedzę, chciałbym wykorzystać by pomóc innym w korzystaniu z tej super szansy, jaką jest wyjazd na studia do Zjednoczonego Królestwa.

 

BEATA MOŁDA

resizedBeata Mołda converted

 Cześć, nazywam się Beata Mołda i pochodzę z Dolnego Śląska. Z wykształcenia jestem anglistą i tłumaczem. Od 2009 roku prowadzę Centrum Nauki Języków Obcych WW w Wałbrzychu, gdzie zajmuję się zarządzaniem, organizacją szkoleń, promocją, międzynarodowymi egzaminami językowymi oraz audytami dla firm. Oprócz tego prowadzę warsztaty językowe z dorosłymi i spotykam się z młodzieżą szkół średnich, prezentując korzyści i możliwości, jakie dają studia w Anglii i Walii. Ogromnie żałuję, że „w moich czasach" studiowanie za granicą nie było tak dostępne, jak dziś. Na mojej uczelni co prawda wykładali native speakerzy ze Stanów, Kanady, czy Wielkiej Brytanii, ale brakowało mi kontaktów ze studentami z innych krajów, wymiany doświadczeń, poznawania języka i kultury w praktyce. Dlatego bardzo się cieszę, że dziś mogę pomagać innym w wypełnianiu tej luki.

W moim domu zawsze było międzynarodowo, co zrodziło we mnie zainteresowania lingwistyczne i kulturowe. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, ludzi i obyczaje, być w ciągłym ruchu i ciągle się rozwijać. Interesuję się motoryzacją, muzyką rockową i fotografią. Lubię dobre kino, spacery i wędrówki po lesie z mężem, dwójką dzieci i psem. 

 

 DAGMARA DUCH

daga conversa

 Cześć, mam na imię Dagmara i jestem konsultantką edukacyjną w Conversie. Zaczynałam tutaj jako praktykantka, a poprzez zdobytą wiedzę i doświadczenie zostałam doradcą.

Wiem, że wielu z nas szuka kierunków wyjątkowych i niepowtarzalnych - sama jestem absolwentką filologii bałkańskiej. Właśnie takie kierunki można znaleźć w UK. Kierunki, które skupiają się na naszych zainteresowaniach. Nie wierzysz? Napisz coś o sobie, a my pomożemy Ci odnaleźć drogę, po której będziesz chciał kroczyć, i która otworzy przed Tobą niesamowite drzwi.

 

 

 

 

 

 

 Jesteśmy pierwszym w Polsce konsultantem edukacyjnym certyfikowanym przez British Council

fot. dyrektor Conversy - Anna Czuba oraz Helen Obaje – Professional Development Manager for British Council