znak zapytania

Gdzie i jak uczyć się języka angielskiego?

 

Jak dobrze wiadomo, języka angielskiego najlepiej uczyć się za granicą. Wszystkie nowoczesne metody nauczania w szkołach językowych w Polsce są bardzo efektywne, ale niestety w dużej mierze próbują naśladować wszystko to czego możesz doświadczyć ucząc się za granicą.

Czego brakuje kursom językowym w Polsce? Brakuje im realiów jakie stwarza życie w anglojęzycznym kraju. Od momentu kiedy wstajesz rano z łóżka masz naturalną i niewymuszoną potrzebę używania języka do prawdziwej komunikacji. Uczysz się na każdym kroku, poznajesz ludzi, zwiedzasz kraj i otwierasz swój umysł na naukę języka.

 

 

Aktualnie współpracujemy z pięcioma szkołami językowymi oferującymi kursy językowe za granicą.

 

ec logo 152c 01 

 

MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA JĘZYKOWA EC ENGLISH

 

 bb554  BRIGHTON LANGUAGE COLLEGE
 mainlogo INTERNATIONAL HOUSE LONDON
 logo  INTERNATIONAL HOUSE NEWCASTLE
 amls logo  am Language Studio

 

 


 

 

MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA JĘZYKOWA EC ENGLISHec logo 152c 01

 • Czym jest EC English?

EC English jest międzynarodową szkołą językową której początki sięgają roku 1991 na Malcie. Teraz już ponad 45,000 studentów rocznie uczy się angielskiego z pomocą nauczycieli EC English w 16 zapierających dech w piersiach miastach w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Malcie czy RPA.

 • Co oferuje EC English?

Nowoczesne szkoły

EC English cały czas inwestuje w swoje placówki, aby stworzyć jak najlepsze warunki do efektywnej nauki i interakcji pomiędzy studentami oraz nauczycielami. Każda placówka to nowoczesne, świeże oraz wygodne miejsce, oświetlone naturalnym światłem oraz wyposażone w najnowocześniejszą technologią do nauki języków.

Niesamowite lokalizacje ośrodków

Do wyboru jest 16 różnych miast w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Malcie oraz Południowej Afryce.

Nauka języka od A do Z

EC English oferuje kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach we wszystkich placówkach. Zapewnia również profesjonalnych lektorów oraz najwyższy standard nauczania.

Zaznasz nowego stylu życia

Mieszkanie oraz nauka języka za granicą to coś znacznie więcej niż myślisz. Nauka w szkole EC English wybiega daleko poza salę wykładową. W ramach kursu będziesz poznawał okolicę, kulturę, nowych ludzi oraz brał udział w eventach kulturowych organizowanych przez EC.

Miejsce spotkań międzynarodowych

Studenci uczęszczający na kursy w EC przyjeżdżają z ponad 140 krajów z całego świata. Poznasz wiele kultur i ludzi podczas ćwiczenia swojego języka oraz na pewno zawrzesz wiele niesamowitych znajomości.

Gwarancja standardów

Szkoły EC są akredytowane przez wewnętrzne organizacje edukacyjne w krajach, w których są rozmieszczone oraz przez agencje międzynarodowe takie jak np. British Council, ALTO czy ACCET.

To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Informacje na temat kursów można zasięgnąć u nas w telefonicznie lub osobiście. Na miejscu mamy informatory i broszury. Materiały można również znaleźć na oficjalnej stronie EC English oraz w informatorach, do których znajdziecie linki poniżej.

Kompletny informator szkoły EC English znajdziecie w broszurze i na stronie internetowej szkoły.

 

Przykładowe ceny kursów oferowanych przez EC English na rok 2021.

NOWY YORK

   1-11 tydzień 12-23 tydzień 24+ tydzień
 General English (20 godzin na tydzień)  $470  $415  -
 Intensive English (30 godzin na tydzień)  $575   $530  -
 English for Work (24 godzin na tydzień)  $515 -  -
 TOEFL (30 godzin na tydzień)  $575  $530  -

 

LONDYN

   1-11 tydzień 12-23 tydzień 24+ tydzień
General English (20 godzin na tydzień)   £325 £290  -
Intensive English (30 godzin na tydzień)  £400  £360 -
 English for Work (24 godziny na tydzień)  £400  - -
 TOEFL (30 godzin na tydzień)  £325  £290 -

Ceny zakwaterowania oferowanego przez EC English wąchają się od $270 do $690 w Stanach Zjednoczonych oraz £175 do £370 w Wielkiej Brytanii.

Dokładny informator EC English znajdziecie w broszurze lub na stronie internetowej.

Pełen cennik kursów na rok 2021

 

 

 

 

 bb554

 

mainlogo

 

Historia

John Haycraft CBE i jego żona Brita otworzyli szkołę w 1959 roku. John i Brita promowali porozumienie międzynarodowe poprzez naukę języków. International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. International House World Organisation obecnie posiada 160 szkół w 52 krajach.

Życie towarzyskie

Życie studenckie jest związane zarówno z poznawaniem nowych przyjaciół, nawiązywaniem nowych kontaktów, jak i z nauką. W IH London rozumieją jak wielkie znaczenie ma nawiązywanie znajomości i umiejętności językowych poza klasą.

Odkrywać, zdobywać przyjaciół i praktykę

Program społeczny został zaprojektowany, aby pomóc Ci odkrywać to, co Londyn ma do zaoferowania. Pomaga umacniać przyjaźnie w klasie i ćwiczyć nowe umiejętności językowe w praktyce.

International House proponuje bogatą ofertę kursów językowych, a wśród nich:

 • kursy ogólne (Learn English Classes) w wymiarze 15, 20 lub 25 godzin tygodniowo
 • wiosenne oraz letnie kursy dla młodzieży
 • kursy przygotowawcze do egzaminów: Cambridge Examination Courses, IELTS Preparation Courses

ihlondon

Przykładowe ceny kursów na rok 2021.

 

1-5 tydzień

6-11 tydzień

12-15 tydzień

16-23 tydzień

General English 15h

£288

£268

£247

£237

General English 20h

£361

£330

£309

£299

 

Dokładny cennik IH London zawierający wszystkie informacje i opcje kursów znajdziecie w broszurce lub na stronie internetowej.

 

 

 

 

 

logo

 

Szkoła

Znajduje się w dużym wiktoriańskim budynku w samym centrum Newcastle, w pobliżu wszystkich głównych połączeń transportowych i mieszkań studenckich. International House Newcastle przeniósł się do nowej siedziby w 2010 roku. Pomieszczenia budynku zostały ocenione przez British Council i EAQUALS jako "doskonałe" ('excellent').

Zakwaterowanie

International House Newcastle oferuje szereg możliwości zakwaterowania. Możesz zatrzymać się u przyjaznej brytyjskiej rodziny lub w niezależnym mieszkaniu studenckim w centrum miasta - w odległości zaledwie 5 minut spacerem od szkoły.

International House Newcastle oferuje bogatą ofertę kursów językowych, a wśród nich:

 • kursy ogólne (General English Classes) skupiają uwagę na najważniejszych zagadnieniach gramatyczno-językowych. Dostępne na wszystkich poziomach językowych.
 • kursy specjalistyczne ( Harvard Business English Classes)
 • kursy indywidualne (Private One to One Lessons )
 • Personal Study Programme
 • English plus Internships mające na celu połączenie nauki z zajęciami praktycznymi
 • Interactive Online Classes

 

   1-4 tydzień  5-12 tydzień 13-24 tydzień 25+ tydzień
General English (20 godzin na tydzień)  £200  £190  £180  £160
 Business English (15godzin na tydzień)  £230  £220  £210  £190
 Academic English for IELTS (15 godzin na tydzień)  £230  £220  £210  £190

 

 

Więcej informacji na temat IH Newcastle znajdziesz na stronie internetowej, w broszurce lub pełnym cenniku

 

Zobacz filmik o Newcastle

 

 

 

amls logo

am Language Studio

 

Historia szkoły:

Jedna z pierwszych szkół języka angielskiego na Malcie, oferuje wysokiej jakości kursy języka angielskiego. Założona w 1987 roku, am Language Studio jest członkiem FELTOM (Federacji Angielskojęzycznych Organizacji Nauczających na Malcie), zrzeszającą wszystkie akredytowane szkoły języka angielskiego w ramach jednego krajowego stowarzyszenia. Jego głównym celem jest podniesienie jakości nauczania języka angielskiego wśród uczniów z zagranicy na Malcie. am Language Studio jest licencjonowane przez Ministerstwo Edukacji na Malcie, a wszystkie działy posiadają akredytację ISO 9001.

 Szkoła jest położona w centrum Sliemy, jednego z większych miast Malty, niedaleko wszystkich jego udogodnień i atrakcji, a także w pobliżu Morza Śródziemnego. Szkoła mieści się w typowym maltańskim budynku z fasadą w stylu antycznym, wewnątrz którego znajdują się nowocześnie urządzone klasy.

Sliema jest ważnym ośrodkiem turystycznym na północno-wschodnim wybrzeżu pięknej wyspy Malta. Odwiedzający znajdą tutaj mnóstwo relaksujących atrakcji wakacyjnych, a także restauracje, sklepy i kluby nocne.  

Oferta:

 •  amLS oferuje profesjonalne kursy j. angielskiego w centrum Sliemy, modnego kurortu nad Morzem Śródziemnym, w pobliżu restauracji, kin, pubów, sklepów itp. oraz wszystkich największych atrakcji tego miasta.
 • Szkoła oferuje zajęcia angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy biznesowe, egzaminacyjne i inne specjalistyczne, wakacyjne dla dzieci i młodzieży oraz kursy połączone z nauką nurkowania lub żeglowania.
 • Szkoła organizuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin oraz w apartamentach, hostelach i hotelach; wszystkie rodzaje zakwaterowania znajdują się w zasięgu spaceru (ok. 10-20 min.) od budynku szkoły.
 • Wykwalifikowana kadra nauczycielska, doskonałe warunki nauki i zaplecze dydaktyczno - socjalne: 16 jasnych, klimatyzowanych i dobrze wyposażonych klas (40 w ośrodku wakacyjnym dla młodzieży), świetlica studencka, centrum do samodzielnej nauki, sala audio-wideo, laboratorium językowe, kawiarenka internetowa (darmowy dostęp do internetu), bezprzewodowy internet WiFi na terenie szkoły,  kawiarnia, taras na świeżym powietrzu, ogród na dachu.
 • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki; pakiety dla młodzieży i zorganizowanych grup.

Więcej informacji na temat am Language Studio na stronie internetowej i w broszurce