Broszura

Na samym początku zadaj sobie pytanie

Gdzie i jak uczyć się języka angielskiego?

 

Wszyscy dobrze wiedzą, że angielskiego najlepiej uczyć się za granicą. Wszystkie nowoczesne metody nauczania w szkołach językowych w Polsce są bardzo efektywne, ale niestety w dużej mierze próbują naśladować wszystko to czego możesz doświadczyć ucząc się za granicą.

 

Czego brakuje kursom językowym w Polsce? Brakuje im realiów jakie stwarza życie w anglojęzycznym kraju. Od momentu kiedy wstajesz rano z łóżka masz naturalną i niewymuszoną potrzebę używania języka do prawdziwej komunikacji. Uczysz się na każdym kroku, poznajesz ludzi, zwiedzasz kraj i otwierasz swój umysł na naukę języka.

 

Aktualnie współpracujemy ze szkołami językowymi, które oferują właśnie takie kursy językowe za granicą.

 

Kliknij na ikonę szkoły, aby poczytać więcej na jej temat.

 

    MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA JĘZYKOWA EC ENGLISH 
 BLC logo2 300x66  

BRIGHTON LANGUAGE COLLEGE

mainlogo INTERNATIONAL HOUSE LONDON
logo INTERNATINAL HOUSE NEWCASTLE

am Language Studio

 

 

 

Informacje na temat uniwersytetów:

 am Language Studio, szkoła językowa na Malcie

Historia szkoły:

Jedna z pierwszych szkół języka angielskiego na Malcie, ma długą historię, oferuje wysokiej jakości kursy języka angielskiego i zadowolenia klientów. Założona w 1987 roku, am Language Studio jest członkiem FELTOM (Federacji Angielskojęzycznych Organizacji Nauczających na Malcie, zrzeszającą wszystkie akredytowane szkoły języka angielskiego w ramach jednego krajowego stowarzyszenia. Jego głównym celem jest podniesienie jakości nauczania języka angielskiego wśród uczniów z zagranicy na Malcie. am Language Studio jest licencjonowane przez Ministerstwo Edukacji na Malcie, a wszystkie działy posiadają akredytację ISO 9001.

 Szkoła jest położona w centrum Sliemy, jednego z większych miast Malty, niedaleko wszystkich jego udogodnień i atrakcji, a także w pobliżu Morza Śródziemnego. Szkoła mieści się w typowym maltańskim budynku z fasadą w stylu antycznym, wewnątrz którego znajdują się nowocześnie urządzone klasy.

Sliema jest ważnym ośrodkiem turystycznym na północno-wschodnim wybrzeżu pięknej wyspy Malta. Odwiedzający znajdą tutaj mnóstwo relaksujących atrakcji wakacyjnych, a także restauracje, sklepy i kluby nocne.  

Oferta:

 •    amLS oferuje profesjonalne kursy j. angielskiego w centrum Sliemy, modnego kurortu nad Morzem Śródziemnym, w pobliżu restauracji, kin, pubów, sklepów itp. oraz wszystkich największych atrakcji tego miasta.
 • Szkoła oferuje zajęcia angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy biznesowe, egzaminacyjne i inne specjalistyczne, wakacyjne dla dzieci i młodzieży oraz kursy połączone z nauką nurkowania lub żeglowania.
 • Szkoła organizuje zakwaterowanie u miejscowych rodzin oraz apartamentach, hostelach i hotelach; wszystkie rodzaje zakwaterowania znajdują się w zasięgu spaceru (ok. 10-20 min.) od budynku szkoły.
 • Wykwalifikowana kadra nauczycielska i doskonałe warunki nauki i zaplecze dydaktyczno - socjalne: 16 jasnych, klimatyzowanych i dobrze wyposażonych klas (40 w ośrodku wakacyjnym dla młodzieży), świetlica studencka, centrum do samodzielnej nauki, sala audio-wideo, laboratorium językowe, kawiarenka internetowa (darmowy dostęp do internetu), bezprzewodowy internet WiFi na terenie szkoły,  kawiarnia, taras na świeżym powietrzu, ogród na dachu.
 • Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki; pakiety dla młodzieży i zorganizowanych grup.

 

 

Brytyjski Koledż Języka Angielskiego

 BLC logo2 300x66

 

Brighton Language College został założony 1996 roku i z całą pewnością można teraz powiedzieć, że jest wiodącą szkołą językową w pięknym mieście Brighton. Jej dyrektor Pan Maeda poświęcił bardzo dużo i poprowadził szkołę BLC do miejsca w którym teraz się znajduje poprzez stawianie dużego nacisku na wysoki standard uczenia oraz usług. Ponieważ BLC to nie tylko szkoła językowa to również miejsce gdzie żyjesz na co dzień a jej pracownicy zawsze są mile do Ciebie nastawieni.

 

Dlaczego Brighton Language College?

Miasto Brighton to idealne miejsce na produktywne spędzenie wakacji. Siedziba szkoły znajduje się centrum miasta naprzeciwko Royal Pavilion i tylko 2 min drogi od plaży i molo Brighton Pier. Szkoła ułatwia spędzenie miłego czasu i pomaga w zorganizowaniu wszystkiego.

Pracownicy BLC zdają sobie sprawę, że jako gość z zagranicy będziesz potrzebował pomocy przy wielu rzeczach, dlatego szkoła prowadzi wyspecjalizowane działy pomagające np. w znalezieniu pokoju na pobyt, zadbaniu o ubezpieczenie, opiekę medyczną czy też w zorganizowaniu transportu z lotniska.

 

Co oferuje Brighton Language College?

Wspaniali lektorzy

BLC szczyci się swoją wykwalifikowaną i profesjonalną kardą pedagogiczną. Wszyscy lektorzy mogą pochwalić się tym, że potrafią nauczać najnowszymi metodami oraz tym, że angielskiego nauczą każdego :)

Akredytacja szkoły

BLC może się również pochwalić tym, że jest szkołą certyfikowaną przez British Council czy też English UK co gwarantuje wysoki standard szkoły.

Wszystkie poziomy oraz rodzaje kursów

BLC oferuje kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania oraz o różnym profilu takich jak: General English, IELTS Preparation czy też Intensive English PLUS

Wspaniała atmosfera

BLC oferuje wspaniałą atmosferę mniejszej szkoły językowej. Panuje tutaj rodzinna atmosfera ze względu na to, że wszyscy się znają, grupy na zajęciach są dobrze dobrane i znakomicie się rozumieją, a o wystrój szkoły dbają sami studenci.

 

 

Informacje na temat kursów można zasięgnąć u nas w biurze telefonicznie lub osobiście. Na miejscu mamy również informatory i broszury. Materiały można również znaleźć na oficjalnej stronie Brighton Language College oraz w informatorach, do których znajdziecie linki poniżej.

Dokładny informator znajduje się tutaj.

 

Przykładowe ceny kursów oferowanych przez Brighton Language College.

 

BLC logo2 300x66

 

NAZWA KURSU CENA ZA TYDZIEŃ

General English

lub IELTS Preparation

1-4 TYGODNI 5-8 TYGODNI 29+ TYGODNI
Standard £175 £170 £130
Intensive £215 £210 £170

Kurs indywidualny

One to One

cena za tydzień 20 godzinnego kursu
£730

 

ZAKWATEROWANIE (ceny za tydzień)
 

Styczeń - Maj

Wrzesień - Grudzień
Czerwiec - Sierpień

Pokój jednoosobowy

z niepełnym wyżywieniem

£140 £160

Pokój dla jednej osoby

ze śniadaniem

£120 £140

Pokój dwuosobowy

z niepełnym wyżywieniem

£120 za osobę £140 za osobę

 

Dokładny cennik Brighton Language College zawierający dokładną ofertę znajduje się tutaj.

 

 

 

 

MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA JĘZYKOWA EC ENGLISH

 

 

Czym jest EC English?

EC English jest międzynarodową szkołą językową której początki sięgają roku 1991 na Malcie. Teraz już ponad 45,000 studentów rocznie uczy się angielskiego z pomocą nauczycieli EC English w 17 zapierających dech w piersiach miastach w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Malcie czy RPA!

Co oferuje EC English?

Nowoczesne szkoły

EC English cały czas inwestuje w swoje placówki, aby stworzyć jak najlepsze warunki do efektywnej nauki i interakcji pomiędzy studentami oraz nauczycielami. Każda placówka to nowoczesne, świeże oraz wygodne miejsce oświetlone naturalnym światłem oraz wyposażone w najnowocześniejszą technologią do nauki języków.

Niesamowite lokalizacje ośrodków

Do wyboru jest 17 różnych miast w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Malcie oraz Południowej Afryce. Lista miast i mapka poniżej.

Nauka języka od A do Z

EC English oferuje kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach we wszystkich placówkach. Zapewnia również profesjonalnych lektorów oraz najwyższy standard uczenia.

Zaznasz nowego stylu życia

Mieszkanie oraz nauka języka za granicą to coś znacznie więcej niż myślisz. Nauka w szkole EC English wybiega daleko poza salę wykładową. W ramach kursu będziesz poznawał okolicę, kulturę, nowych ludzi oraz brał udział w eventach kulturowych organizowanych przez EC.

Miejsce spotkań międzynarodowych

Studenci uczęszczający na kursy w EC przyjeżdżają z ponad 140 krajów z całego świata. Poznasz wiele kultur i ludzi podczas ćwiczenia swojego języka oraz na pewno zawrzesz wiele niesamowitych znajomości.

Gwarancja standardów

Szkoły EC są akredytowane przez wewnętrzne organizacje edukacyjne w krajach, w których są rozmieszczone oraz przez agencje międzynarodowe takie jak np. British Council, ALTO czy ACCET.

 

 

Wszystkie te miejsca są w zasięgu Twojej ręki. Informacje na temat kursów można zasięgnąć u nas w biurze telefonicznie lub osobiście. Na miejscu mamy również informatory i broszury. Materiały można również znaleźć na oficjalnej stronie EC English oraz w informatorach, do których znajdziecie linki poniżej.

Kompletny informator szkoły EC English znajduje się tutaj.

 

Przykładowe ceny kursów oferowanych przez EC English

NOWY YORK

NAZWA KURSU CENA ZA TYDZIEŃ
 

ILOŚĆ LEKCJI

NA TYDZIEŃ

1-7 TYGODNI 8-23 TYGODNI 24+ TYGODNI

Kurs ogólny

General English

20 $370 $325 -

Kurs intensywny

Intensive English

30 $460 $420 -

Kurs biznesowy

Business English

30 - - $355

Kurs do egzaminu

TOEFL

30 $460 $420 -

 

LONDYN

NAZWA KURSU CENA ZA TYDZIEŃ
 

ILOŚĆ LEKCJI

NA TYDZIEŃ

1-7 TYGODNI 8-23 TYGODNI 24+ TYGODNI

Kurs ogólny

General English

20 £255 £220 -

Kurs intensywny

Intensive English

30 £320 £270 -

Kurs biznesowy

Business English

30 - - £235

Kurs do egzaminu

TOEFL

30 £320 £270 -

 

Ceny zakwaterowania oferowanego przez EC English wąchają się od $200 do $300 w Stanach Zjednoczonych oraz £150 do £220 w Wielkiej Brytanii.

 

Dokładny cennik EC English zawierający wszystkie miasta i opcje znajduje się tutaj.

 

 

 

 

 

International House London

mainlogo

 Historia

John Haycraft CBE i jego żona Brita otworzyli szkołę w 1959 roku. John i Brita promowali porozumienie międzynarodowe poprzez naukę języków. International House to największa na świecie i jedna z najbardziej uznanych organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych. International House World Organisation obecnie posiada 160 szkół w 52 krajach.

 

Bez tytułu

Życie towarzyskie

Życie studenckie jest związane zarówno z poznawaniem nowych przyjaciół, nawiązywaniem nowych kontaktów, jak i z nauką. W IH London rozumieją jak wielkie znaczenie ma nawiązywanie znajomości i umiejętności językowych poza klasą.

Odkrywać, zdobywać przyjaciół i praktykę

Program społeczny został zaprojektowany, aby pomóc Ci odkrywać to, co Londyn ma do zaoferowania. Pomaga umocniać przyjaźnie w klasie i ćwiczyć nowe umiejętności językowe w praktyce.

International House oferuje bogatą ofertę kursów językowych, a wśród nich:

 • kursy ogólne (Learn English Classes) w wymiarze 15, 20 lub 25 godzin tygodniowo
 • wiosenne oraz letnie kursy dla młodzieży w wieku 12-17 lat (785-975£/tydzień)
 • kursy przygotowawcze do egzaminów: Cambridge Examination Courses, IELTS Preparation Courses

 

ihlondon

Nazwa kursu Cena Długość trwania kursu Ilość godzin tygodniowo
English for Life/Study/Work £640 2 tygodnie 20
£770 2 tygodnie 25
English one-to-one (intensive) £2100 1 tydzień 30
IELTS Preparation Courses £1020 4 tygodnie 15
£1280 4 tygodnie 20

 

 Dokładny cennik IH London zawierający wszystkie informacje i opcje kursów znajdziecie tutaj

 

 

 

 

 

International House Newcastle

logo

 

Szkoła

Znajduje się w dużym wiktoriańskim budynku w samym centrum Newcastle, w pobliżu wszystkich głównych połączeń transportowych i mieszkań studenckich. International House Newcastle przeniósł się do nowej siedziby w 2010 roku. Pomieszczenia budynku zostały ocenione przez o British Council i EAQUALS jako "doskonałe" ('excellent').

Zakwaterowanie

International House Newcastle oferuje szereg możliwości zakwaterowania. Możesz zatrzymać się u przyjaznej brytyjskiej rodziny lub w niezależnym mieszkaniu studenckim w centrum miasta - w odległości zaledwie 5 minut spacerem od szkoły.

 

Zobacz filmik o Newcastle

 

 

International House Newcastle oferuje bogatą ofertę kursów językowych, a wśród nich:

 • kursy ogólne (General English Classes) w wymiarze 10-20 godzin (160-400£/tydzień) skupiają uwagę na najważniejszych zagadnieniach gramatyczno-językowych. Dostępne na wszystkich poziomach językowych.
 • kursy specjalistyczne (Business English Classes) w wymiarze 10-20 godzin (190-400£/tydzień)
 • kursy indywidualne (Private Classes)
 • Junior Homestay Courses w wymiarze 15 lub 25 godzin (590£/tydzień) z myślą o uczniach w wieku 13-17 lat
 • Cambridge Exam Classes
 • Personal Study Programme
 • English plus Internships w wymiarze 10-20 godzin (190-240£/tygodniowo) mające na celu połączenie nauki z zajęciami praktycznymi
 • kursy z języka hiszpańskiego i francuskiego w wymiarze 24 godzin (180£/tydzień)
 • English for Aviation w wymiarze 20 godzin (240£/tydzień)
 • Intensive One-to-One Executive English Classes w wymiarze 30 godzin (1400£/tydzień)
 • kursy przygotowawcze do egzaminów :

Academic English for IELTS&Trinity ISE w wymiarze 10-20 godzin (190-400£/tydzień)

IELTS Evening Classes w wymiarze 4 godzin (36£/tydzień)

 

Course + Newcastle 1 accommodation
Study Packages for 4 weeks or more
20 hour course
(GE)
25 hour course
(GE, AE, CE, BE)
Standard Package (private en-suite room in shared apartment) £350 £370
Premium Package (private en-suite studio) £370 £390
Premium Plus Package (large, private en-suite studio) £380 £400

 

NOWOŚĆ !!!

Junior English and Football Programme (wiek 13-17 lat)

termin:12 lipca - 7 sierpnia 2017

Dwu tygodniowy pakiet obejmuje 16 godzin profesjonalnego treningu piłkarskiego na stadionie Newcastle United’s Premier League i 30 godzin zajęć z języka angielskiego oraz program atrakcyjnych zabaw i aktywności. Koszt to jedyne £1400.

Szczegółowy cennik kursów znajdziesz tutaj.

 Broszura