Welcome!

Od 2005 roku jesteśmy doradcą edukacyjnym.

Obecnie współpracujemy z siedmioma uniwersytetami w Wielkiej Brytanii:

- University of Bedfordshire (Anglia)
- University of East London (Anglia)
- University of Greenwich (Anglia)
- University of South Wales (Walia)
- University of Wolverhampton (Anglia)
- University of Worcester (Anglia)
- University of Birmingham (Anglia)

Pomożemy Ci w procesie aplikacji, u nas dowiesz się jakie warunki trzeba spełnić, by wyjechać na studia; jak wypełnić formularze aplikacyjne, wnioski o akademik i pożyczkę; otrzymasz bezpłatne materiały informacyjne oraz prospekty z kierunkami dostępnymi na w/w uniwersytetach.

Służymy pomocą na każdym etapie rekrutacji.

 

ANNA CZUBA

Witam! Nazywam się Anna Czuba - jestem dyrektorem Conversy, doradcą edukacyjnym, nauczycielem języka angielskiego i mamą najsłodszych bliźniąt - Igorka i Tomcia i najmłodszego Witusia.

Po ukończeniu liceum (1993 rok) chciałam wyjechać na studia do Anglii. Niestety, czesne dla studenta z Polski wynosiło wtedy od £7000 do £10 000! Do tego dochodziły koszty utrzymania, zakwaterowania itp., a Polacy nie mogli podejmować legalnej pracy w UK. Poza tym, aby móc się utrzymać i zapłacić za studia trzeba by było pracować dzień i noc. Obecnie sytuacja jest inna, udzielane są pożyczki, przyznawane stypendia. Żałuję, że nie jestem młodsza, bo na pewno skorzystałabym z tej okazji.

Po skończeniu w Polsce filologii angielskiej jednym z moich marzeń było założenie profesjonalnej szkoły języków obcych. Udało się! Teraz mogę pomóc w spełnieniu Waszych marzeń, ułatwiając Wam budowanie przyszłości. Skorzystajcie z tej okazji i studiujcie za granicą!

 

 
 

 

 

 

 

 

Jesteśmy pierwszym w Polsce konsultantem edukacyjnym certyfikowanym przez British Council

fot. dyrektor Conversy - Anna Czuba oraz Helen Obaje – Professional Development Manager for British Council